صحافی چاپ دیجیتال

 

گسترش روزافزون دامنه صنعت چاپ دیجیتال ، نیاز به ماشین آلات تکمیلی را بیش از پیش نمایان ساخته است.   صنعت نشر، از مهم ترین بخش های صنعت چاپ محسوب شده و چاپ دیجیتال بخوبی توانسته است جای پای خود را در این بخش محکم نموده و هرروزه سهم بیشتری از این بازار را تصاحب نماید. این امر میسر نبود مگر با تولید و عرضه ماشین آلات تکمیلی جهت چاپ دیجیتال .

با توجه به شیوه و روش تولید کتاب در چاپ دیجیتال ، دقت و کیفیت عملکرد ماشین آلات تکمیلی این بخش ، از موارد مناقشه برانگیز  این پروسه می باشد که می بایست بدون ایراد و حتی کمترین ضایعات، وظیفه محوله را بنحو احسن انجام دهند ، چراکه در غیر اینصورت  استفاده از چاپ دیجیتال توجیه ناپذیر می نماید.

شرکت هوریزون ژاپن ، با سابقه بیش از نیم قرن طراحی و تولید ماشین آلات صنعت نشر و استفاده گسترده و کم نظیر از اتوماسیون و سیستم های رایانه ای در ماشین آلات خود ، منتخب بزرگترین تولیدکنندگان دستگاههای چاپ دیجیتال جهان جهت تامین ماشین آلات مورد نیاز این بخش می باشد.

ماشین آلات تولیدی شرکت هوریزون جهت انجام عملیات تکمیلی صنعت نشر، هر دو بخش چاپ رول و چاپ ورقی را شامل می گردد.  ماشین آلات این شرکت هم اکنون بعنوان بهترین راه حل جهت پروژه های " کتاب بر اساس تقاضا" و تولید کتاب و مجله از رول های چاپ شده توسط سیستم های چاپ دیجیتال محسوب می گردند.

جهت آشنائی بیشتر با راه حل ها و ماشین آلات شرکت هوریزون می توانید با استفاده از لینک های زیر کاتالوگ ماشین آلات مربوطه را دانلود و یا ویدئو عملکرد آنها را مشاهده نمایید.

 
 
 
 
 
 
تاریخ ایجاد: سه شنبه 2 اسفند 1390
تاریخ انتشار: سه شنبه 2 اسفند 1390
تعداد بازدید: 11703

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت بهامین پویا می باشد.
طراحی پرتال|طراحی پورتالطراحی پرتال (طراحی پورتال): آرانا نتورک
تعداد بازدید:11,703

کاربران حاضر:7
hermes bracelet replica, van cleef and arpels replica, cartier love bracelet replica christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, hermes bracelet replica,